אודות

שמי עמוס בן שאול, אני רפלקסולוג בכיר ומטפל בג'ין שין, מטעם מכללת רידמן ובוגר קורס דיקור של בית הספר הירושלמי לרפואה סינית.
 

אני מטפל בקליניקה שלי במרכז ירושלים, בנוסף עובד בקליניקה בגדרה, שמשלבת רפואה סינית עם רפלקסולוגיה וכלים נוספים. מזה מספר שנים, משמש כעוזר הוראה בקורסי רפלקסולוגיה, במכללת רידמן בירושלים.

 

התמחיתי בטיפול בחולי סרטן ובני משפחותיהם במשך 6 שנים, במסגרת פעילות התנדבותית במרכז לסיוע הוליסטי ע"ש יורי שטרן.

השילוב בין הקליניקות השונות, אפשר לי להתנסות בקשת רחבה של נושאים ובעיות בריאות כגון :

 

בעיות מתח וחרדה

מיגרנות וכאבי ראש

חולשה של המערכת החיסונית

בעיות במערכת העיכול

כאבי ראש ומגרנות

בעיות גב, שלד וכאבי שרירים

הפרעות שינה, עייפות וחולשה

לווי והקלה על התסמינים של מחלת הסרטן

​​

אני גאה לשלב את הרפלקסולוגיה, שאין כמותה באבחון מצבו הבריאותי והרגשי של האדם, עם דיקור סיני (אקופונקטורה) ועם ג'ין שין, שיטת טיפול שמשלבת בין רפואה סינית מסורתית וטיפול במגע. שיטה זו נקראת גם  "דיקור ללא מחטים" ומשלבת נקודות לחיצות עדינות, לאורך מסלולי המרידיאנים.

מחקרים רפואיים רבים, מראים כי טיפולי רפואה משלימה, ובכלל זה רפלקסולוגיה ודיקור, משפרים את התפקוד היום-יומי ואת איכות החיים של אנשים שמתמודדים עם בעיות ומחלות רבות.  השילוב בין רפואה קונבנציונלית לרפואה משלימה, מאפשר את ההתמודדות הפיזית והנפשית הטובה ביותר ומשפר את איכות חיינו.

 

רפלקסולוגיה הוכחה במחקרים רבים כיעילה בשיפור מצבם של הלוקים במחלות שונות, לרבות מחלת הסרטן, סוכרת וטרשת נפוצה.

מחקרים מערביים הוכיחו יעילות של הדיקור בטיפול במגוון רחב של מצבי כאב - כאבי ראש, כאבי שרירים, כאבי גב, בעיות פוריות, תופעות גיל המעבר, תמיכה במצבים אונקולוגיים ועוד.

amosprofileperso.gif